Спікери

Зустрічайте наших професіоналівVira Pauchok

Віра Паучок

Vodafone Україна

Основна сфера діяльності — набір, навчання, адаптація, розвиток персоналу. 9 років досвіду в розробці і проведенні тренінгових програм різного напрямку.

Natalya Garina

Наталя Гаріна

Група компаній “Берта”

15 років роботи на позиціях HR в національних і міжнародних проектах (Emaus, Львівобленерго, Кредобанк). Засновник Консалтингової компанії "Next Level".

Nazar Podolchak

Назар Подольчак

Група компаній “Берта”

Брав участь у більш ніж 10 міжнародних та вітчизняних навчальних і наукових грантах. Проводив тренінги для вітчизняних підприємств та державних установ.

Marianna Macuk

Мар’яна Мацюк

Ciklum

Обіймала позиції Program Coordinator та HR спеціаліст в GlobalLogic та Perfectial відповідно. З 2013 р. займає посаду People Partner в компанії Ciklum.

Roman Grisko

Роман Грисьо

Керує відділом навчання у Львові, Києві, Харкові. Створив і використовує для навчання 9 власних програм. Спікер всеукраїнських та міжнародних конференцій.

Sergey Marchenko

Сергій Марченко

Work.ua

Провідний експерт українського ринку праці. Спеціаліст з побудови і впровадження систем мотивації з 10-річним досвідом у бізнесі та консалтингу.

Nadia Kuguk

Надія Кугук

ТЦ "Роксолана"

Досвід у сфері зовнішніх та внутрішніх комунікацій, КСВ, маркетингу у "FM Галичина", ПАТ "Концерн Хлібпром", "Концерн Галнафтогаз", "Львівська пивоварня".

Slava Merejko

Слава Мережко

Merezhko Digital

Слава добре вміє знайти підхід як до працівника, так і до мільйонера. 6 років працює з людьми в IT, цікавиться психологією, менторством і Open Source.

Irina Kogut

Ірина Когут

PM Business Solution

Бізнес-тренер, консультант, викладач НУ "Львівська політехніка". Автор тренінгів про лояльність персоналу, управління проектами та формування команди проекту.

Tatiana Lebid

Тетяна Лебідь

PM Business Solution

Бізнес-тренер, консультант, викладач НУ "Львівська політехніка". Автор програм з маркетингового аналізу та досвідження і запуску маркетингових проектів.

Vita Dubvhak

Віта Дубчак

Досвідчений тренер і бізнес-консультант. Спеціалізується на побудові системи навчання та розвитку персоналу, маркетингу, розробці моделей і технологій продажів.

Olexandr Samuilov

Олександр Самуйлов

Досвід в управлінні персоналом — 6 років. Сфери діяльності: адаптація, навчання, управління талантами, розвиток лідерства, мотивація та залучення працівників.

Tatiana Gorobets

Тетяна Горобець

Експерт з питань розвитку організацій і персоналу, коуч, бізнес-тренер з 13-річним досвідом. Автор і ведуча тренінгів з переговорів і продажу різних рівнів, а також командоутворюючих заходів та ігор.

Marianna Ivashina

Мар’яна Івашина

ПАТ "Галичфарм"

Практикуючий HR з 15–річним стажем. Досвід роботи в сфері підбору, навчання та організації соціальних проектів на українських виробничих підприємствах.

Anna Zaitseva

Анна Зайцева

Сертифікований HR з досвідом роботи на посаді керівника відділу персоналу 10 років, бізнес-тренер, NLP-практик, співзасновник "HR-Кав‘ярні".